2007. aasta neljapäevakute koond

D-10

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Jonne RoomaToila 51,6 50,0 34,4 34,1 32,9 - - - - 29,8 42,6 50,0 8325,4325,4

D-12

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Mariethe-Piret NiglasKohtla Põhikool 43,2 - 33,4 34,2 - 49,4 - - - - 50,0 37,0 6247,2247,2
Ksenja JakovlevaSinimäe kool - - - - - - - - - 36,0 - - 1-36,0
Violeta TalalajevaSinimäe kool - - - - - - - - - 36,0 - - 1-36,0
Katrin TrummAlutaguse SK 29,7 - - - - - - - - - - - 1-29,7

D-14

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Renna SaponenkoAlutaguse SK 17,8 16,0 16,2 - - - - - - 30,1 - - 480,180,1
2.Anu SeliAlutaguse SK 17,8 16,0 - - - - - - - 30,1 - - 363,963,9
Karolin Kaivoja - - - - - - - - - - - 45,6 1-45,6
Liis Süda - - - - - - - - - - - 45,5 1-45,5
Renna VistKohtla-Põhikool - - - - - - - - - - - 37,1 1-37,1
Marite Hiiemäe - - - - - - - - - - - 37,0 1-37,0
Kätlin Teedla - - - - - - - - - - - 36,9 1-36,9
Helis Pikkor - - - - - - - - - - - 35,4 1-35,4
Pajuste KristinaSinimäe - - - - - - - - - 14,3 - - 1-14,3

D-16

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Maarja SaulepAlutaguse SK 39,0 - - - 42,9 43,2 46,4 41,8 34,8 62,6 54,9 65,0 9430,6430,6
Dorel KingoKohtla kool - - - - - - - - - - - 45,7 1-45,7
Anna KomarovaNarva - - - - 30,4 - - - - - - - 1-30,4

D-18

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
Külli LaurAlutaguse SK 29,7 - - - - - - - - 40,3 - - 2-70,0

D-21

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Triin SaulepKohtla-Järve 70,0 45,9 65,0 34,2 43,3 - - 37,0 34,1 60,9 58,6 63,8 10478,7512,8
2.Jana KünnapasJõhvi - 54,2 - - 51,7 - 68,4 - - 79,6 69,8 - 5323,7323,7
Marika KustavusLehola OK - 83,6 - - - - 78,1 - - - - - 2-161,7
Heleri KivilTartu - - - - - - 80,0 - - - - - 1-80,0
Ester KlaasRäpina - - - - - - - 63,4 - - - - 1-63,4
Hallimäe MerjeTallinn - - - - - - 60,7 - - - - - 1-60,7
Katrel VirkusAlutaguse SK - - - - - - - - - 40,2 - 10,0 2-50,2
Tiiu KroonJõhvikas - - - 46,3 - - - - - - - - 1-46,3
Kristina SuokasKohtla-Nõmme - - - 38,7 - - - - - - - - 1-38,7
Marju SalaKohtla Põhikool - - - - - - - - - - - 34,7 1-34,7
Karmel VirkusAlutaguse SK - - - - - - - - - 33,4 - - 1-33,4
Karis NiisukeAlutaguse SK - - - - - - - - - 27,9 - - 1-27,9
Margit MaksimovSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Angelina Pällo - - - - - - - - - 21,1 - - 1-21,1
Aleksandra Galikova - - - - - - - - - 20,9 - - 1-20,9
Diana VeisnerToila Vald - - - - - - - 12,0 - - - - 1-12,0

D-35

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Kadre MaalmaJõhvikas - - 80,0 80,0 80,0 80,0 - - - - 26,0 80,0 6426,0426,0
2.Piret NiglasJõhvikas 60,7 66,9 53,0 53,3 66,3 50,4 - - - - - 66,3 7416,9416,9
3.Eve ToimJõhvikas - 29,1 - 31,6 33,8 - 68,2 - - - - - 4162,7162,7
Kersti Raja - - - - 43,5 19,7 - - - - - - 2-63,2

D-45

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Ülle SaulepJõhvikas 65,4 46,0 45,6 35,2 41,0 46,0 44,1 28,5 34,0 64,6 65,0 51,4 12469,1566,8
2.Olga JakovlevaNarva - 56,5 49,8 51,8 53,5 29,9 - - - 62,6 - - 6304,1304,1
3.Veera RandojaNarva - 29,2 34,9 65,0 41,0 40,4 - - - 49,6 - - 6260,1260,1
Natalja LoginovaKohtla-Järve 48,5 - 41,1 - - - - - - - - - 2-89,6
Tia RuutupõldVoka - - 30,0 - 31,4 - - - - - - - 2-61,4
Maire AulToila Gümnaasium - - - - 43,3 - - - - - - - 1-43,3

D-55

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Aime MõikJõhvikas 54,6 54,2 55,2 45,7 51,7 35,6 69,1 29,3 63,2 80,0 70,1 41,4 12543,8650,1
2.Anne JundasJõhvikas - 65,0 13,2 56,3 38,1 65,0 65,0 27,6 53,2 50,1 40,8 - 10461,1474,3
Mall SchmidtJärve SK 53,5 - - 45,6 - - - - - - - - 2-99,1
Tatjana ŠumiloNarva - 38,8 - - - - - - - - - - 1-38,8

D-65

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Viivi IlvesJõhvikas 37,7 33,2 27,0 K 30,0 37,0 38,5 16,2 19,9 29,8 - 46,0 11299,1315,3
Saima KasemaaKohtla-Järve - - - - 17,8 - - - 25,4 - - - 2-43,2

D-70

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Maret SooJõhvikas 42,9 47,3 50,0 33,9 30,2 50,0 35,7 34,7 50,0 51,0 28,0 46,0 12407,6499,7
Helgi SillakEKVK Virumaa Filiaal 43,7 - - - - - - - - - - - 1-43,7

D-75

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Ella VälkJõhvikas 24,1 - 24,8 21,2 17,8 - - - 25,5 - - - 5113,4113,4

D-8

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
Kristiin-Helen ToovisAlutaguse SK 19,6 - - - - - - - - 32,9 - - 2-52,5
Sandro MaksimovSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 21,1 - - 1-21,1

H-10

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
Henri HummalKunda - - - - - - 50,0 - - - - - 1-50,0
Matthias MännikSK Järve 45,6 - - - - - - - - - - - 1-45,6
Artur JakovlevJõhvikas - - - 31,6 - - - - - - - - 1-31,6
Nikita DanilovSinimäe - - - - - - - - - 15,2 - - 1-15,2

H-12

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
Kristjan OntonKohtla Põhikool - - - - - - - - - - - 44,5 1-44,5
Heigo PikkorKohtla Põhikool - - - - - - - - - - - 35,9 1-35,9
Nikita KostrovNarva - - - - 24,3 - - - - - - - 1-24,3
Maksim SnekoSinimäe - - - - - - - - - 15,2 - - 1-15,2

H-14

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Paul NestorAlutaguse SK 80,0 30,0 64,0 60,1 65,0 45,1 - - 80,0 74,8 - 49,2 9548,2548,2
2.Sander AulToila Gümnaasium - - 50,5 - 43,7 22,9 - - 33,3 - - - 4150,4150,4
Dima OlimpovSK STIIL - 68,9 - 52,6 - - - - - - - - 2-121,5
Risto-Sven SchmidtJärve SK 45,9 - - 38,6 - - - - - - - - 2-84,5
Kaspar Kuusman - - - - - - - - - - - 36,0 1-36,0
Sergei HmelkovNarva - 25,7 - - - - - - - - - - 1-25,7
Dima VilnojaNarva - - - 17,1 - - - - - - - - 1-17,1

H-16

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
Aleksandr JeljohhinNarva - 67,6 - - - - - - - - - - 1-67,6
Martin AulToila Gümnaasium - - - - 44,2 22,8 - - - - - - 2-67,0
Raigo SakkoolMäetaguse Põhikool - - - - - - - - - - 55,0 - 1-55,0
Edgar BersNarva - - - - 50,0 - - - - - - - 1-50,0
Rasmus KuusmannKohtla Põhikool - - - - - - - - - - - 45,9 1-45,9
Tanel VähkNoorkotkad - - - - - - - - - 39,4 - - 1-39,4
Daniil ŽuravljovKesklinna Gümnaasium - - 39,0 - - - - - - - - - 1-39,0
Aleksandr SitkinKesklinna Gümnaasium - - 39,0 - - - - - - - - - 1-39,0
Aleksei GvozdevNarva - - - - 24,6 10,0 - - - - - - 2-34,6
Viktor PrigodinNarva - - - - 17,2 10,0 - - - - - - 2-27,2
Dmitri ErmolenkovNarva - 22,0 - - - - - - - - - - 1-22,0
Artur SmirnovMäetaguse Põhikool - - - - - - - - - - 18,0 - 1-18,0

H-18

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Karmo KübarseppAlutaguse SK 100,0 - 100,0 81,8 65,0 70,8 62,1 - - 100,0 77,8 91,8 9749,3749,3
2.German BreusNoorkotkad - - - - - - - - - 43,6 28,0 45,1 3116,7116,7
Ivan MihhejevNarva - 67,7 - - - - - - - - - - 1-67,7
Aleksandr GekkinNarva - - - - - - - - - 65,4 - - 1-65,4
Dmitri ZubovNarva - - - - 50,0 - - - - - - - 1-50,0
Pavel ArhipovskiNarva - - - - 24,6 - - - - - - - 1-24,6
Gaspar RäitsakKohtla - - - - - - - - - - - 10,0 1-10,0

H-21

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Mikk PõdraToila vald 85,0 56,6 97,3 - 92,9 100,0 20,0 - - 74,5 99,1 100,0 9725,4725,4
2.Raivo KünnapasViru ÜJP 93,6 100,0 - - 100,0 62,9 78,2 - - 87,7 100,0 - 7622,4622,4
3.Peeter IlvesTechnoBalt 59,7 64,6 52,8 56,2 - 22,0 - 83,5 81,1 58,0 78,8 63,1 10597,8619,8
4.Allan RoosimägiJärve SK 96,8 - 92,6 - - - - 80,0 79,7 97,5 - 96,3 6542,9542,9
5.Konstantin VimbergNarva - 74,8 - - 69,6 62,8 - - - - - - 3207,2207,2
6.Alar HaavalaidJärve Gümnaasium 63,5 - 10,0 59,6 - - - - - - - - 3133,1133,1
7.Dmitri GridinNarva - 26,0 - - 34,0 - - - - 43,3 - - 3103,3103,3
Enn KukkJõhvikas - 87,1 - - - - 73,6 - - - - - 2-160,7
Veiko VunderLehola - - - - - - 100,0 - - - - - 1-100,0
Margus VasserKUNDA OK - - - - - - - - 82,2 - - - 1-82,2
Alar LinnasmäeJärve Gümnaasium - - - 76,3 - - - - - - - - 1-76,3
Meelis MerenäkkTartu - - - - - - - 75,6 - - - - 1-75,6
Aleksei JoostJõhvi Linn 74,0 - - - - - - - - - - - 1-74,0
Madis RaudsaarTartu - - - - - - - 66,1 - - - - 1-66,1
Maksim HaritonovNarva - - - - - - - - - 65,4 - - 1-65,4
Tarmo TolmOK Orvand - - - - - - - 65,0 - - - - 1-65,0
Pajur Ando - - - - - 57,9 - - - - - - 1-57,9
Tanel Leisalu - - - - 57,3 - - - - - - - 1-57,3
Imre PoomKohtla-Nõmme - - - 38,7 - - - - - - - - 1-38,7
Herko VirumäeKohtla Põhikool - - - - - - - - - - - 35,4 1-35,4
Derek BodilyUSA - - - - 33,9 - - - - - - - 1-33,9
Tyson LindUSA - - - - 33,9 - - - - - - - 1-33,9
Ander MetsmaaTallinn - - - - - - - 16,0 - - - - 1-16,0
Nikolai KuzmikNarva - - - 10,0 - - - - - - - - 1-10,0

H-35

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Urmas SulaojaJõhvikas - RM 88,2 100,0 92,6 - 64,1 34,0 RM - RM K 9678,9678,9
2.Tarmo MeosViru ÜJP - - - - - - - 100,0 100,0 62,7 100,0 96,5 5459,2459,2
3.Lembit LuhaToila vald - - - - 43,5 - - 34,4 26,0 69,0 63,9 56,0 6292,8292,8
4.Riho RostinViru ÜJP - - - - - - - - - 57,6 43,7 95,5 3196,8196,8
Ago BachmannEesti Põlevkivi - 80,0 65,4 - - - - - - - - - 2-145,4
Antti RooseTartu - - - - - - 87,8 - - - - - 1-87,8
Andres HummalKunda - - - - - - 69,5 - - - - - 1-69,5
Mihhail TintNarva - - - - 30,4 - - - - 31,3 - - 2-61,7
Indrek SanderTartu - - - - - - 58,9 - - - - - 1-58,9
Urmas JõeäärEMT - - - - 27,2 - - - - - - - 1-27,2

H-45

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Toomas NestorEesti Põlevkivi - - 62,0 60,0 64,6 44,3 48,2 - 79,4 55,2 30,0 47,8 9491,5491,5
2.Ivar RoomaKaitseliit 65,0 - 43,4 42,6 43,4 50,6 - - - 45,0 54,0 - 7344,0344,0
3.Mihhail ZavizionNarva - 65,2 76,1 66,1 - - - - - - - - 3207,4207,4
4.Valeri KozlovSK Stiil - 69,3 - 52,8 - - - - 30,0 - - - 3152,1152,1
5.Sergejs PaninsNarva - - 58,0 - 53,0 36,0 - - - - - - 3147,0147,0
Leonid SmirnovNarva - - - - 52,8 35,3 - - - - - - 2-88,1
Ergo NõmmisteOK Kape - - - - - - 62,8 - - - - - 1-62,8
Kaido KoogaKarru klubi 39,8 - - - - - - - - - - - 1-39,8
Zuri Feldmann - - - - - - - - - 16,0 - - 1-16,0

H-55

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Väino AulJõhvikas 72,2 - RM - RM 49,0 81,4 RM 65,0 52,2 86,2 RM 10757,0806,0
2.Arne KolkJõhvikas RM 72,5 68,3 67,5 52,3 70,0 55,2 78,7 30,0 RM 74,0 45,8 12686,2814,3
3.Mati RandojaNarva - 70,9 83,0 74,9 78,2 60,8 - - - 78,8 - - 6446,6446,6
4.Jüri KlaasmägiJõhvikas - 73,8 59,7 42,9 61,6 - 64,1 63,9 - 78,9 - - 7444,9444,9
5.Pjotr AksjonovNarva - - - 64,2 58,2 49,1 - - - 54,0 - - 4225,5225,5
Juhan BachmannEesti Põlevkivi - 76,0 50,6 - - - - - - - - - 2-126,6

H-65

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Martin IlvesJõhvikas 51,9 55,0 52,0 RM 40,8 40,2 65,7 51,7 73,8 50,3 43,7 51,0 12551,4676,1
2.Lev MigdalskiNarva - 56,3 51,1 51,8 53,5 29,5 - - - 60,8 - - 6303,0303,0

H-70

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Harry HeinrichsenJõhvikas 70,1 - 53,8 55,9 47,5 RM - 50,0 27,2 50,3 80,0 52,4 10560,0587,2
2.Kaarel KoitmetsJõhvikas 66,2 62,8 49,9 41,4 59,2 - RM 39,7 65,4 42,8 61,1 36,2 11548,8624,7
3.Kalju SooVirumaa Kolledž 33,4 19,0 48,6 26,9 32,1 22,7 35,0 27,3 32,0 65,0 31,4 23,1 12331,7396,5

H-8

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Jürmo RoomaToila - 49,3 43,5 42,7 43,4 50,7 - - - 45,0 54,0 49,0 8377,6377,6
Marten JõeäärToila Gümnaasium - - - - 27,2 - - - - - - - 1-27,2
Tom MaksimovSinimäe Põhikool - - - - - - - - - 21,1 - - 1-21,1

H-80

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
1.Richard RoodenKohtla-Nõmme 20,9 30,0 39,0 30,7 32,8 19,3 42,1 13,9 23,8 35,2 51,0 32,4 12317,0371,1

laste

NeljapäevakudPunkte
KohtNimiKollektiiv 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. OsavõtteArvestatudKokku
Anton PrezelutskiSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 21,5 - - 1-21,5
Raul AdamsonSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Veronika TalalajevaSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Vadim PrezelutskiSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Kristjan Ilves - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Kristlyn Roots - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Sonja Roženbuš - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Viktoria Bodanina - - - - - - - - - 21,2 - - 1-21,2
Lii MaksimovSinimäe Lasteaed - - - - - - - - - 20,8 - - 1-20,8



Tähiste seletused:
RM - rajameister (100 punkti)
K - kohtunik (0 punkti)
LR - lasterada (ei arvestata)
TR - tugirada (ei arvestata)

Viimati muudetud: 22.09.2007