Sinimäe 06.09.2007


Rajameister: Arne Kolk
Kohtunik: Arne Kolk

Rada: 1; 15 KP; 2,9 km

KlassNimiKollektiivAegPunkte
H-18Karmo KübarseppAlutaguse SK00:19:45100,0
H-21Allan RoosimägiJärve SK00:20:1697,5
H-21Raivo KünnapasViru ÜJP00:22:3187,7
H-55Mati RandojaNarva00:25:0378,8
H-21Mikk PõdraToila vald00:26:3074,5
H-35Lembit LuhaToila vald00:28:3869,0
H-21Maksim HartonovNarva00:30:1165,4
H-18Aleksandr GekkinNarva00:30:1265,4
H-35Tarmo MeosViru ÜJP00:31:3162,7
H-21Peeter IlvesMäetehnika AS00:34:0358,0
H-35Riho RostinViru ÜJP00:34:1657,6
H-45Toomas NestorEesti Põlevkivi00:35:4855,2
H-55Väino AulJõhvikas00:37:4852,2
H-70Harry HeinrichsenJõhvikas00:39:1550,3
H-65Martin IlvesJõhvikas00:39:1550,3
H-21Dmitri GridinNarva00:45:3543,3
H-70Kaarel KoitmetsJõhvikas00:46:0842,8
D-12Ksenja JakovlevaSinimäe koolkatkest.36,0
D-12Violeta TalalajevaSinimäe koolkatkest.36,0
H-45Zuri Feldmannkatkest.16,0

Rada: 2; 12 KP; 2,2 km

KlassNimiKollektiivAegPunkte
D-55Aime MõikJõhvikas00:25:4580,0
D-21Jana KünnapasJõhvi00:25:5279,6
H-55Jüri KlaasmägiJõhvikas00:26:0778,9
H-14Paul NestorAlutaguse SK00:27:3374,8
D-45Olga JakovlevaNarva00:32:5462,6
H-65Lev MigdalskiNarva00:33:5260,8
H-55Pjotr AksjonovNarva00:38:1054,0
D-55Anne JundasJõhvikas00:41:0650,1
D-45Veera RandojaNarva00:41:3049,6
H-8Jürmo RoomaToila00:45:4645,0
H-45Ivar RoomaKaitseliit00:45:4745,0
H-18German BreusNoorkotkad00:47:1243,6
D-18Külli LaurAlutaguse SK00:51:1040,3
D-21Katrel VirkusAlutaguse SK00:51:1340,2
H-16Tanel VähkNoorkotkad00:52:2139,4
H-80Richard RoodenKohtla-Nõmme00:58:3635,2
H-35Mihhail TintNarva01:05:5531,3
D-14Anu SeliAlutaguse SK01:08:3130,1
D-14Renna SaponenkoAlutaguse SK01:08:3230,1
D-10Jonne RoomaToila01:09:0429,8
D-65Viivi IlvesJõhvikas01:09:1229,8
lasteAnton PrezelutskiSinimäe Lasteaed01:35:4821,5
D-21Margit MaksimovSinimäe Lasteaed01:37:0521,2
lasteRaul AdamsonSinimäe Lasteaed01:37:0521,2
lasteVeronika TalalajevaSinimäe Lasteaed01:37:0521,2
lasteVadim PrezelutskiSinimäe Lasteaed01:37:0521,2
lasteKristjan Ilves01:37:0521,2
lasteKristlyn Roots01:37:0521,2
lasteSonja Roženbuš01:37:0521,2
lasteViktoria Bodanina01:37:0521,2
H-8Tom MaksimovSinimäe Põhikool01:37:3421,1
D-8Sandro MaksimovSinimäe Lasteaed01:37:3421,1
D-21Angelina Pällo01:37:3621,1
D-21Aleksandra Galikova01:38:2020,9
lasteLii MaksimovSinimäe Lasteaed01:38:5020,8

Rada: 3; 6 KP; 1,2 km

KlassNimiKollektiivAegPunkte
H-70Kalju SooVirumaa Kolledž00:20:1365,0
D-45Ülle SaulepJõhvikas00:20:2064,6
D-16Maarja SaulepAlutaguse SK00:20:5962,6
D-21Triin SaulepKohtla-Järve00:21:3460,9
D-70Maret SooJõhvikas00:25:4651,0
D-21Karmel VirkusAlutaguse SK00:39:2433,4
D-8Kristiin-Helen ToovisAlutaguse SK00:39:5832,9
D-21Karis NiisukeAlutaguse SK00:47:0827,9
H-10Nikita DanilovSinimäe01:26:3915,2
H-12Maksim SnekoSinimäe01:26:3915,2
D-14Pajuste KristinaSinimäe01:31:4614,3