48. Jüriöö teatejooks 2007 (3)

Toila

Koht: Toila
Rajameister: Väino Aul
Korraldaja: RSK Jõhvikas/Harry Heinrichsen

[H] [N] [V]

Harrastajad

 1. 4,81-5,05 km 12KP           
 2. 3,10 km  8KP           
 3. 4,81-5,05 km 12KP           
   #  NR  Võistkond(Klubi)                       Tulemus
  1.  98  fafa                                  01:24.19
          Jürjo Lokk                       00:27.39(  1)
          Kadri Limberg         22.24[  2] 00:50.03(  1)
          Kristjan Karabelnik   34.16[  4] 01:24.19(  1)
  2.  93  Bona Fide(Bona Fide)                  01:30.03
          Urmas Veersalu                   00:32.21(  2)
          Ingrid Peetris        25.43[  4] 00:58.04(  2)
          Jaan Kostjukov        31.59[  2] 01:30.03(  2)
  3.  95  Kape 5(Kape)                          01:56.05
          Priit Truusalu                   00:36.18(  4)
          Ehtel Taevere         26.34[  5] 01:02.52(  4)
          Silver Rebenits       53.13[  7] 01:56.05(  3)
  4.  92  123                                   02:04.12
          Jaanus Viljamaa                  00:39.22(  5)
          Signe Raidmets        23.01[  3] 01:02.23(  3)
          Ants Lindre           61.49[  8] 02:04.12(  4)
  5.  94  Kevadine seiklus                      02:13.39
          Andres Käär                      00:34.50(  3)
          Anu Koppa             28.09[  6] 01:02.59(  5)
          Agu Koppa             70.40[  9] 02:13.39(  5)
      99  Toila Gümnaasium                       Tühist.
          Dmitri Reinmets                   Tühist.( - )
          Külli Laur            34.50[  9]  Tühist.( - )
          Ulvar-Hendrik Peets   47.17[  6]  Tühist.( - )
      96  KEKRSK(KEKRSK)                         Tühist.
          Andrus Sipsaka                    Tühist.( - )
          Liis Lille            30.17[  7]  Tühist.( - )
          Rait Lille            33.32[  3]  Tühist.( - )
      97  Jõhvikas4                              Tühist.
          Mihhail Zavizion                  Tühist.( - )
          Aime Mõik             34.33[  8]  Tühist.( - )
          Tiit Pekk             31.11[  1]  Tühist.( - )
      91  Lauter Team                            Tühist.
          Janek Lauter                      Tühist.( - )
          Jane Lauter           19.15[  1]  Tühist.( - )
          Tõnu Lauter           34.46[  5]  Tühist.( - )

Noored

 1. 4,81-5,05 km 12KP           
 2. 3,10 km  8KP           
 3. 4,81-5,05 km 12KP           
   #  NR  Võistkond(Klubi)                       Tulemus
  1.  56  Kobras noored V(Kobras)               01:16.55
          Raido Mitt                       00:27.13(  1)
          Linda Puusalu         21.55[  8] 00:49.08(  1)
          Kaspar Kork           27.47[  3] 01:16.55(  1)
  2.  55  Pekokesed(Peko)                       01:21.13
          Sander Linnus                    00:29.45(  2)
          Kaisa Raudkepp        20.24[  3] 00:50.09(  2)
          Tiit Toomas           31.04[  5] 01:21.13(  2)
  3.  51  Kobras noored IV(Kobras)              01:27.20
          Taaniel Tooming                  00:30.47(  3)
          Helena Heinväli       21.04[  6] 00:51.51(  3)
          Rene Post             35.29[  8] 01:27.20(  3)
  4.  57  OK Võru noored II(Võru)               01:35.06
          Artur Nevinski                   00:36.39(  7)
          Karmen Alnek          20.24[  3] 00:57.03(  4)
          Jüri Joonas           38.03[ 10] 01:35.06(  4)
  5.  60  Orvand(Orvand)                        01:39.16
          Arvi Alamaa                      00:32.47(  4)
          Triinu Rooni          28.38[ 11] 01:01.25(  7)
          Jaan Viru             37.51[  9] 01:39.16(  5)
  6.  61  OK Ilves(Ilves)                       01:40.24
          Johannes Heinsoo                 00:35.36(  5)
          Kaia Kivikas          22.32[ 10] 00:58.08(  6)
          Björn Panker          42.16[ 11] 01:40.24(  6)
  7.  59  JOKA JUNGAD II(JOKA)                  01:40.34
          Harri Lainemäe                   00:35.39(  6)
          Evely Kaasiku         22.05[  9] 00:57.44(  5)
          Lauri Lainemäe        42.50[ 12] 01:40.34(  7)
      54  OK Võru noored I(Võru)                 Tühist.
          Natan Karjus                      Tühist.( - )
          Kerstin Uiboupin      20.20[  2]  Tühist.( - )
          Lauri Sild            27.36[  1]  Tühist.( - )
      58  JOKA JUNGAD I(JOKA)                    Tühist.
          Joosep Saamann                    Tühist.( - )
          Kadi-Liis Minn        20.34[  5]  Tühist.( - )
          Erki Pellja           29.19[  4]  Tühist.( - )
      53  Rakvere noored(Rakv)                   Tühist.
          Tõnis Tulp                        Tühist.( - )
          Teele Randman         21.29[  7]  Tühist.( - )
          Priit Randman         27.45[  2]  Tühist.( - )
      52  SRD noored(SRD)                        Tühist.
          Sergei Rjabõshkin                 Tühist.( - )
          Maria Zhuravskaja     19.03[  1]  Tühist.( - )
          Aleksandr Shved       34.19[  6]  Tühist.( - )
      62  Jõhvikas2(Jõhvik)                      Tühist.
          Martin Aul                        Tühist.( - )
          Maarja Saulep         50.10[ 12]  Tühist.( - )
          Karmo Kübarsepp       35.14[  7]  Tühist.( - )
      63  Tundmatud                             Ei start
          Dmitri Olimpov                   Ei start( - )
          Maria Kozlova        Ei sta[ - ] Ei start( - )
          Robert Þeel          Ei sta[ - ] Ei start( - )

Veteranid

 1. 4,81-5,05 km 12KP           
 2. 3,10 km  8KP           
 3. 4,81-5,05 km 12KP           
   #  NR  Võistkond(Klubi)                       Tulemus
  1.  72  HOK(HOK)                              01:29.49
          Andres Laas                      00:32.31(  2)
          Anu Saue              26.41[  6] 00:59.12(  2)
          Toomas Mast           30.37[  1] 01:29.49(  1)
  2.  84  KEKRSK(KEKRSK)                        01:32.05
          Eduard Pukkonen                  00:35.27(  3)
          Marje Viirmann        22.03[  1] 00:57.30(  1)
          Mati Preitof          34.35[  3] 01:32.05(  2)
  3.  80  VIlves(Ilves)                         01:35.09
          Indrek Ümarik                    00:36.15(  4)
          Juta Ainelo           26.41[  6] 01:02.56(  6)
          Tiit Tali             32.13[  2] 01:35.09(  3)
  4.  82  Kobras vet. VII(Kobras)               01:37.17
          Kalle Ojasoo                     00:36.41(  6)
          Marje Tobreluts       24.14[  2] 01:00.55(  3)
          Toomas Tarve          36.22[  4] 01:37.17(  4)
  5.  85  JOKA VETERANID(JOKA)                  01:40.29
          Raivo Pellja                     00:30.36(  1)
          Rita Ojala            31.21[ 10] 01:01.57(  5)
          Tõnu Taal             38.32[  5] 01:40.29(  5)
  6.  74  LUS 1(LUS)                            01:41.37
          Oskar Viirmann                   00:36.30(  5)
          Mai Viirmann          24.38[  3] 01:01.08(  4)
          Harry Veide           40.29[  6] 01:41.37(  6)
  7.  79  Saku OK(Saku)                         01:51.40
          Kalev Ruberg                     00:36.46(  7)
          Helle Rennu           30.06[  9] 01:06.52(  9)
          Toomas Koppel         44.48[  9] 01:51.40(  7)
  8.  73  Kobras vet. VI(Kobras)                01:51.54
          Raul Olesk                       00:38.00(  9)
          Aili Laanjõe          25.19[  4] 01:03.19(  7)
          Tõnu Loog             48.35[ 11] 01:51.54(  8)
  9.  78  Jõhvikas3(Jõhvik)                     01:59.50
          Mati Randoja                     00:38.58( 10)
          Anne Jundas           36.17[ 14] 01:15.15( 11)
          Urmas Sulaoja         44.35[  8] 01:59.50(  9)
 10.  83  LUS 2(LUS)                            02:03.08
          Kalle Luuk                       00:40.26( 11)
          Mare Beilmann         34.16[ 12] 01:14.42( 10)
          Arvo Soosalu          48.26[ 10] 02:03.08( 10)
 11.  81  Kooperaator Veterani(Koop)            02:12.51
          Avo Kõrvas                       00:47.47( 14)
          Koidula Kannel        35.54[ 13] 01:23.41( 13)
          Peep Koppel           49.10[ 12] 02:12.51( 11)
 12.  75  OK Võru(Võru)                         02:13.29
          Jüri Vanaveski                   00:37.04(  8)
          Kaie Konsap           28.27[  8] 01:05.31(  8)
          Ats Virumäe           67.58[ 15] 02:13.29( 12)
 13.  76  Orvand(Orvand)                        02:15.05
          Tiit Olju                        00:46.41( 13)
          Anne Pesti            37.14[ 15] 01:23.55( 14)
          Paul Aug              51.10[ 13] 02:15.05( 13)
 14.  77  Kape 4(Kape)                          02:18.05
          Heini Tammik                     00:44.04( 12)
          Sirje Lind            33.17[ 11] 01:17.21( 12)
          Rein Prank            60.44[ 14] 02:18.05( 14)
      71  OK Ilves(Ilves)                        Tühist.
          Lembit Nöps                       Tühist.( - )
          Vaike Tomann          25.19[  4]  Tühist.( - )
          Udo Lüüs              42.57[  7]  Tühist.( - )

Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Teade"2K poolt
IT: TAK-SOFT 1996-2005