Piirivalve 2009. a. meistrivõistlused orienteerumises

09. juuni Individuaalvõistluse tulemused
Individuaalvõistluse etapiajad
10. juuni Teatevõistluse tulemused
Teatevõistluse etapiajad
Teatevõistluse etappide võrdlus


Koond

VõistkondM21M35M45N1.paevTeadeKokkuKoht
Läti28+2415+131111102901921
Põhja31+29100979701492
Lääne25+2311+80067801473
Kagu26+22007+661601214
PVA21+1909+7561501115
Kirde27+209+70063401036


  PIIRIVALVE O-MV TEADE 10.06.09 Pannjärvel      
        
Nr Võistkond Eesnimi Perenimi Aeg Vah. koht Vstk koht  
        
1  Läti 1                      1:30:31  1  
             Ugis Inka         0:34:16  2   
             Raitis Briedis    0:26:48  2   
             Raivis Reinsons   0:29:27  2   
        
5  Lääne                       1:33:54  2  
             Jaanus Müür       0:33:27  1   
             Eerik Leiger      0:27:38  3   
             Janek Pinta       0:32:49  3   
        
4  Põhja 1                     1:34:39  3  
             Andres Isakar     0:40:36  5   
             Ülo Madisson      0:25:56  1   
             Margus Vasser     0:28:07  1   
        
9  Läti 2                      1:46:24  4  
             Maris Vabulnieks  0:34:17  3   
             Julija Golubeva   0:32:11  5   
             Jevgenijs Tarvids 0:39:56  5   
        
7  Kagu 2                      2:06:34  5  
             Sten Mõtus        0:40:50  6   
             Risto Lillestik   0:52:54  6   
             Vallo Männiste    0:32:50  4   
        
6  PVA                         2:21:46  6  
             Jagnar Jaaska     0:55:57  8   
             Tõnu Raid         0:30:39  4   
             Matti Kanep       0:55:10  8   
        
3  Kirde 1                     2:50:37  7  
             Olar Petersell    0:38:48  4   
             Viidas Kõnd       1:18:02  8   
             Olav Ojasaar      0:53:47  7   
        
11 lisa                        3:12:58  8  
             Aivo Riisenberg   0:58:49 10   
             Velve Põldoja     1:27:51 10   
             Janis Aksiim      0:46:18  6   
        
2  Kagu 1                      3:35:35  9  
             Kalvo Kotkas      0:57:53  9   
             Annika Pang       1:28:43 11   
             Meeli Kass        1:08:59 10   
        
8  Põhja 2                     DQ  
             Tiit Õispuu       DQ    
             Imbi Savi         1:04:05  7   
             Maret Naagel      1:08:40  9   
        
10 Kirde 2                     DQ  
             Marko Mesi        0:52:19  7   
             Rustam Ojukas     1:26:11  9   
             Margo Peenema     DQ    

10/06/2009